»
Comunitatea API » Arii curriculare

Arii Curriculare - API Zalău - Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalău

ANGAJAȚII UNITĂȚII  -  1 septembrie 2018
Nr. crt. Numele și prenumele cadrului didactic Statutul cadrului didactic Specialitatea predată
Limbă și comunicare
1 Făgărași Anca titular Limba și literatura română
2 Horvat Nadia titular Limba și literatura română
3 Mureșan Ana-Maria titular Limba și literatura română
4 Rusan Monica titular Limba și literatura română
5 Sălăjan Mihaela titular Limba și literatura română
6 Duma Sanda titular Limba și literatura română
7 Bălănean Tatiana titular Limba engleză
8 Cotoi Alina titular Limba engleză
9 Hossu Cristina titular Limba engleză
10 Man Cristian titular Limba engleză
11 Solidum Reka completare normă didactică Limba engleză
12 Ana Daciana titular Limba franceză
13 Ardelean Daniela titular Limba franceză
14 Matei Cristina titular Limba franceză
15 Ozsvath Enikő titular Limba germană
Matematică și științe
1 Alexuțan Klára titular Matematică
2 Lung Ioan titular Matematică 
3 Matyas Mirel titular Matematică
4 Opriş Adonia titular Matematică
5 Sabou Manuela titular Matematică
6 Sîrb Vasile titular Matematică
7 Asztalos Lia detaşat Matematică + TIC
8 Perneș Laurențiu   Matematică
9 Crișan Simona titular Informatică
10 Ionescu Ioana titular Informatică
11 Mureşan Alexandru titular TIC
12 Gavriș Loredana  detașat TIC
13 Banto Mariana titular Fizică
14 Cozma Dorel Iustin titular Fizică 
15 Dumitraș Ramona titular Fizică 
16 Pop Maria titular Fizică 
17 Chende Ana-Maria titular Chimie
18 Popa Doina titular Chimie
19 Matyas Zinia cadru didactic asociat Chimie + TIC
20 Chiş Lucia titular Biologie
21 Petruș Gabriela titular Biologie
Om și societate
1 Bancea Gheorghe titular Istorie
2 Iuga Mariana titular Istorie
3 Brândușan Rodica detașat Istorie
4 Ardelean Daniel titular Geografie
5 Slevaș Bianca titular Geografie
6 Câmpean Elena   Geografie
7 Burducea Veronica   Geografie
8 Alexuțan Cristian titular Discipline socio-umane
9 Radu Mircea titular Discipline socio-umane
10 Lung Aniela detașat Psihologie
11 Avram Dan titular Religie ortodoxă
12 Bulgărean Lucia titular Religie ortodoxă
13 Stroia Marius   Religie baptistă
14 Măcelar Liviu completare normă didactică Religie penticostală
15 Matei Marius   Religie greco-catolică
16     Religie reformată
Arte
1 Brîndușan Diana   Educaţie vizuală
2 Cozac Andreea   Educaţie muzicală
Educație fizică și sport
1 Cozac Alina titular Educație fizică și sport
2 Crișan Claudiu titular Educație fizică și sport
3 Giurgiu Horea suplinitor calificat Educație fizică și sport
Tehnologii
1 Balazs Adina titular Discipline economice
2 Costea Lucia titular Discipline economice
3 Dehelean Crina titular Discipline economice
4 Gozman Daniela titular Discipline economice
5 Magyar Cornel cadru didactic asociat Discipline economice
6 Teglaş Savina titular Discipline economice
7 Jula Claudia   Discipline economice
8 Pisle Rodica suplinitor calificat Discipline economice
9 Lazăr Stăncuța titular Electronică - Automatizări
10 Dan Maria titular Electromecanică
11 Tudoricescu Radiţa titular Electrotehnică
12 Negrea Flavia titular Tehnologia construcțiilor de mașini +TIC
13 Puscaș Florica titular Metalurgie-Turnătorie +TIC
14 Decanovici Maria titular Mașini-unelte
15 Rus Ana Maria titular Tehnologia construcțiilor de mașini
16 Druță Petru titular Mașini-unelte
17 Jurj Ioan titular Electronică
18 Gordan Ioan titular Utilaj tehnologic
19 Jako Ludovic titular Utilaj tehnologic